درباره ما

گروه صنعتی مای کش

درمورد ما بیشتر بدانید

MyCash که از یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ هخامنش محسوب می‌گردد.
گروه مای کش یک مجموعه توانمند تولیدی و صنعتی است که با بهره گیری از نیروهای متخصص و خبره در امور سخت افزاری و نرم افزاری سیستم های کامپیوتری و همچنین مهندسی الکترونیک و طراحی صنعتی با استفاده از متخصصین امور مالی و بانکداری اقدام به طراحی، تولید، راه اندازی دستگاه های خودپرداز غیر نقدی (cash less) نموده است.
لازم به ذکر است این مجموعه پویا با توجه به پیشینه و سوابق ارزشمند خود در زمینه امور ساخت و تولید دستگاه ها و ماشین آلات بانکی و همچنین خدمات و پشتیبانی پس از فروش آن توانسته اقدامات موثری در جهت ارتقا کسب و کار، اشتغال زایی و کار آفرینی و بهینه سازی روند تولید و تجارت انجام دهد.
در حال حاضر این شرکت در حال ساخت و تولید انواع دستگاه های خودپرداز غیر نقدی (cash less)
در ابعاد و اندازه های مختلف با ماژول های با کیفیت و دارای استاندارد بین المللی طبق تایید بانک های عامل می‌باشد که توسط بانک های مذکور در ایران تست و راه اندازی شده و در حال ارائه خدمات به شهروندان و هموطنان عزیز می باشد.
شایان ذکر این شرکت عضو اتحادیه صادر کنندگان خدمات فنی و مهندسی استان خراسان رضوی بوده و به این واسطه با شرکت های متعدد صنعتی و تولید و گروه های مختلف مهندسی الکترونیک و کامپیوتر و امور برنامه نویسی و مخابراتی ارتباط نزدیک و موثری داشته و با شرکت های متعدد در ایران و خارج از کشور در تعامل می‌باشد.

پس انداز کنید، بهتر زندگی کنید

حالا به کسب و کار و برند خود فکر کنید و تلاش کنید به آن شخصیت ببخشید.

ما حرفه ای هستیم