اخذ نمایندگی

اخذ نمایندگی

برای بسیاری از کسب‌وکارهای حوزه دستگاه ها و ماشین آلات بانکی تبدیل شدن به نمایندگی را می‌توان به عنوان پله بعدی توسعه کسب‌وکارهای محلی دانست. این نماینده باوجود وظایف بیشتری که برعهده دارند، اما به دلیل افزایش حجم فروش و تعداد افراد مرتبط با کسب‌وکار قطعا در نهایت به نفع سرمایه‌گذار خواهد بود.

طی این مطلب به بررسی شرایطی که MyCashبرای اعطای نمایندگی فروش محصولاتی که به صورت عمده عرضه می‌کند و همچنین ارائه خدمات پس از فروش محصولات MyCash به شهر ذیل می‌باشد.

گروه مای کش بعنوان یکی از معتبرترین واحد های ارائه خدمات و تجهیزات بانکی و دستگاه های خودپرداز آمادگی خود رامبنی بر جذب نمایندگی فروش با برند Mycash را در کلیه استان های کشور اعلام میدارد.

  • متقاضیان دریافت مجوز نمایندگی پس از تکمیل و ارائه مدارک و مستندات مندرج در سایت و بررسی و تایید آن توسط کارشناسان شرکت و بانک های طرف قرارداد Mycash به اخذ نمایندگی خواهند بود.
  • جهت درخواست بررسی ، فرم درخواست اخذ نمایندگی را دانلود نموده و پس از درج اطلاعات بهمراه کارت ملی ، اسکن و در بخش ارسال درخواست اپلود نمائید تا در اسرع وقت واحد روابط عمومی My cash با شما تماس حاصل نمایند.
  • تکمیل این فرم و حتی اخذ مدارک از متقاضی هیچگونه تعهدی را جهت اعطای نمایندگی برای Mycash ایجاد نمی نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر پس از ثبت اطلاعات ، واحد روابط عمومی Mycash با شما تماس حاصل می نمایند.